Poznań sprzedaż 3 pokojowe, garaż, piwnica, ul. Grunwaldzka

Poznań sprzedaż 3 pokojowe, garaż, piwnica, ul. Grunwaldzka

349,000PLN

Opis

 

Polecam atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,85m2 przy ul. Grunwaldzkiej (w okolicy Wojskowej i Marcelińskiej). Idealna inwestycja pod wynajem !Usytuowanie lokalu: 2piętro/6 w ocieplonym bloku z cegły z windą, niezależne pokoje, możliwość zakupu garażu (odrębna nieruchomość, KW). Mieszkanie wymaga odświeżenia i remontu. Układ pomieszczeń obrazuje załączony rzut (salon 27.90m2-strona południowo-zachodniej z wyjściem na balkon, pozostałe dwa pokoje po 12m2 od strony wschodniej i od strony zachodniej – pokój z loggią, kuchnia 7.43m2, łazienka 3.20m2, oddzielne wc 1.41m2). Na podłogach w pokojach i p.pokoju parkiet, kuchni i w łazience płytki, okna nowsze PCV, umeblowanie pozostaje do uzgodnienia.
Infrastruktura komunikacyjno-handlowa idealna, mieszkanie nadaje się na cele mieszkalne lub biuro, jako inwestycja na wynajem dla osób pracujących czy studentów.
Lokal stanowi prawo do spółdzielczej własności  z możliwością założenia księgi wieczystej. Opłaty do administracji (Spółdzielnia Grunwald) ok. 900zł (duża opłata w tej chwili za ogrzewanie ok. 380 zł; poza tym: eksploatacja, fundusz remontowy, zimna i ciepła woda,  domofon, podatek od gruntu). Do dyspozycji piwnica.

Cena z garażem : 380 000zł .

Katarzyna Szuba

t.: 609730554 e-mail: katarzyna.szuba@weranda-poznan.pl

lokalizacja